/Files/images/shevchenko/фото0231.jpg

В ці весняні дні світова громадськість відзначає 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Наша бібліотека не може залишитись осторонь такої важливої дати. Вже стали традиційними у нас березневі зустрічі, присвячені Тарасу Григоровичу. Цього року знову Шевченківська весна вступила на нашу землю.

Шевченківський березень – 2014 розпочався у нашій бібліотеці зустріччю поколінь «З Тарасовим словом – від покоління до покоління». Ця зустріч об’єднала молодь та читачів старшого покоління. Взяли участь в заході члени молодіжного літературного клубу при юнацькій кафедрі «Сучасник», члени літературно-художнього клубу при читальному залі «Перлина», члени літературно-мистецького клубу ветеранів педагогічної справи «Надвечір’я».

Безперечним є той факт, що сьогодні, коли відбувається духовне відродження національної культури і освіти, ми всі – і молодь, і представники старшого покоління, повинні глибше відкривати для себе скарбницю творчості Великого Кобзаря. Тому, ми з впевненістю можемо сказати, що Шевченкове слово єднає покоління. Адже, проблеми, які він піднімав у своїх невмирущих творах, актуальні і для молоді, і для людей старшого віку.

Мудрі знавці Шевченкового слова поділились з молоддю знаннями та думками про вишуканий світ творчості Кобзаря. А юні цінителі Кобзаря прочитали улюблені поезії Тараса Григоровича.

Протягом зустрічі гості почувалися господарями української світлиці та подарували один одному приємні хвилини спілкування. І молоді, і представникам старшого покоління цікаво поспілкуватися про долю Великого Кобзаря,бо ж

Тарасова доля – то правда жива.

Шевченкове слово в віках не старіє.