Відкриття Інтернет-центру в Клембівській сільській бібліотеці.

2012-11-23

/Files/images/1_11.jpg Символічну стрічку до всесвітньої мережі перерізали заступник голови Ямпільської РДА Марченко М.В. та директор Ямпільської ЦРБ Керманіді В.О.

23 листопада 2012 року в Клембівській сільській бібліотеці відбулось відкриття центру нових бібліотечних послуг в рамках програми „Бібліоміст".
Запашним короваєм та музичними композиціями гостей вітали організатори свята. З вітальними словами до учасників свята звернулися заступник голови Ямпільської РДА Марченко М.В., начальник відділу культури та туризму Замишляєв В.Г., голова сільради . На відкриття була запрошена регіональний представник програми «Бібліоміст» у Вінницькій області Оксана Бондар, яка привітала всіх з визначною подією та побажала успіху у пошуку нових форм і методів бібліотечної роботи по інформаційному обслуговуванню наших користувачів.
В святково прикрашеній бібліотеці гостей зустрічали юні користувачі інтернет-центру, які розважали віршами про комп’ютери, а також давали корисні поради щодо користування Інтернетом