/Files/images/фото0015.jpg
Ямпільська центральна районна бібліотека не залишилася осторонь від всезростаючого потоку електронної інформації. Адже, майбутнє лише за тими бібліотеками, які поєднують традиційну культуру спілкування з книгою із новітніми інформаційними технологіями. Одним із яскравих прикладів того, що в такому спектрі розвиваються бібліотеки Ямпільського району є участь Ямпільської ЦБ та сільських Бушанської, Великокісницької, Довжоцької , Клембівської бібліотек у конкурсі від програми "Бібліоміст" "організація вільного доступу до Інтернету".

Вже другий рік у нашій бібліотеці надаються користувачам нові інноваційні послуги завдяки участі бібліотеки у програмі «Бібліоміст». Життя в бібліотеці пожвавішало, відбувся справжній прорив у бібліотечній сфері району, адже вона стала центром громади. Завдяки програмі «Бібліоміст» істотно підвищився статус нашої бібліотеки,

Створивши на базі Ямпільської центральної районної бібліотеки комунікативний центр спілкування «Два берега – одна родина»,з допомогою нових послуг бібліотеки ми подолали проблему інформаційної ізольованості групи людей, які мають родини у Молдові.

/Files/images/фото0193.jpg Створивши комфортне середовище для спілкування даної групи, ми вирішили проблему спілкування між людьми, шляхом вільного доступу до Інтернет-технологій, таких як програма Skype, соціальні мережі (Facebook, Odnoklassniki, Vkontakte) та ін.

Після впровадження інноваційних послуг кількість друзів бібліотеки значно зросла, адже заклад перетворився на комунікаційне середовище, де кожен має можливість проявити себе, а також знайти нових друзів.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi